Lidé mohou vyrazit na valašský bál, ale i na řeznický, farní nebo seniorský ples

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Kultura 28. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - I nadcházející první únorový víkend se ve Zlínském kraji uskuteční celá řada plesů. Serveru Zlin.cz to řekl Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

V pátek 2. února si lidé mohou zajít třeba na Hasičský ples do sálu Rondo v luhačovické Elektře. Začátek bude v 19.30 hodin.

V sobotní nabídce je třeba Farní ples ve Velehradě nedaleko Uherského Hradiště. Hrát budou cimbálová muzika Tramín a kapela Velblue.

Dům kultury Kroměříž bude hostit Kmotrův řeznický bál, který bude současně 4. ročníkem Plesu Akademie českého veteránismu. Začátek je v 19.00 hodin.

Společenský dům Sušil v Bystřici pod Hostýnem bude od 19.30 hodin dějištěm 63. Valašského bálu. K tanci budou hrát cimbálové muziky Bukovinka a Kordulka.

"V Kulturním domě ve Fryštáku u Zlína pořádají od 19.30 hodin také Valašský bál, tady je to 47. ročník. Těšit se lze na předtančení v podání Souboru valašských písní a tanců Vsacan ze Vsetína, dále na návštěvníky čeká bohatá tombola, taneční hry a valašské speciality. K tanci a poslechu zahrají cimbálové muziky Vsacan, Valašský soubor Kašava a dechová hudba Trnkovjanka. Autobusy dovezou zájemce ze Zlína tam a zpět zdarma," upřesnil Urbanovský.

Do Klubu kultury v Uherském Hradišti se půjde v sobotu 3. února na XVIII. ples seniorů, začátek je v 19.30 hodin. Vstupenka za 150 korun je slosovatelná.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam