Nový Vzdělávací komplex UTB si může přijít prohlédnout i veřejnost

Fakulta humanitních studií UTB na Štefánikově ulici ve Zlíně (Foto: UTB)Fakulta humanitních studií UTB na Štefánikově ulici ve Zlíně (Foto: UTB)
Fakulta humanitních studií UTB na Štefánikově ulici ve Zlíně (Foto: UTB)
Co se děje 29. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Den otevřených dveří v novém Vzdělávacím komplexu Univerzity Tomáše Bati (UTB) v Štefánikově ulici připravila na pátek 9. února Fakulta humanitních studií UTB. Novou budovu, kterou pro univerzitu navrhla světoznámá architektka profesorka Eva Jiřičná, si v tento den budou moci prohlédnout jak zájemci o studium, tak i veřejnost, serveru Zlin.cz to oznámila Jana Brázdilová z tiskového oddělení školy.

Komentované prohlídky budou trvat zhruba 30 minut a zájemci si při nich prohlédnou posluchárny a učebny Fakulty humanitních studií, která v novém objektu sídlí. „V přízemí ukážeme návštěvníkům foyer s recepcí, velkou posluchárnu pro 240 osob a tři menší posluchárny, a také galerii, ve které si mohou prohlédnout výstavu Eva Jiřičná: schodiště. Ve vyšších patrech nahlédnou do studentského klubu a speciálních učeben určených pro výuku zdravotnických, učitelských a filologických oborů. Budou rovněž mít možnost podívat se do zasedací místnosti a některých kanceláří v nejvyšším podlaží. Prohlídky budou začínat v 10, ve 12 a ve 14 hodin," informovala děkanka fakulty Anežka Lengálová.

Ve stejných časech jako prohlídky budou začínat i prezentace o fakultě v rámci Dne otevřených dveří pro uchazeče o studium. U vchodu do budovy proto budou připraveni studenti, kteří budou příchozí instruovat.

Den otevřených dveří se bude v pátek 9. února konat na všech fakultách zlínské univerzity (na Fakultě multimediálních komunikací pouze pro obor Mediální a komunikační studia). Prezentace o studiu na fakultách se uskuteční ve výše uvedených časech – v 10.00, ve 12.00 a ve 14.00 hodin.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam