Neznámý vandal rozbil skleněnou lahví dveře autobusu MHD, policie hledá svědky

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 1. 2. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští policisté hledají svědky barbarského jednání, při němž neznámý vandal hodil skleněnou láhev do prostor parkoviště Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice na ulici Podvesná XVII ve Zlíně a poškodil zadní dveře zde zaparkovaného autobusu Městské hromadné dopravy osob. Serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Autobus městské hromadné dopravy zaparkoval jeho řidič v pátek 26. ledna v 15.00 hodin na parkovací místo dopravní společnosti, v té době byl v pořádku. Vrátný, který přišel do zaměstnání v sobotu o půl páté ráno, při pravidelné obchůzce zjistil poškození autobusu, které ihned oznámil svému nadřízenému. Policisté zjistili, že v noci z pátku na sobotu zřejmě někdo přehodil přes plot skleněnou láhev, čímž rozbil dveře autobusu. Předběžná škoda je vyčíslena na 10 tisíc korun.

"Zlínští policisté přivítají jakoukoli informaci, která by jim pomohla objasnit pachatele trestného činu poškození cizí věci. Pokud si někdo v noci z pátku na sobotu všiml tohoto vandalského jednání, může se dostavit na policejní služebnu ve Zlíně na tř. T. Bati 44 nebo zavolat na bezplatnou linku tísňového volání policie 158," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam