Ples jen pro otrlé: Podávat se budou hmyzí speciality

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Meziříčí)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Meziříčí)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Meziříčí)
Kultura 3. 2. 2018 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Už šestnáctý Zámecký ples připravuje na sobotu 3. února od 20.00 hodin Kulturní zařízení ve Valašském Meziříčí ve všech prostorách zámku Žerotínů. Letos se ponese v duchu swingu a hmyzích specialit, serveru Zlin.cz to sdělila muvčí města Renata Votrubová.

V posledních letech se na Zámeckém plese v roli hostů objevovaly známé osobnosti české hudební scény. Ať už to byla Ilona Csáková, Duo Kamelie, Marcela Holanová či Anna K. Letos dramaturgové sází na místní účinkující a doprovodné programy. Žít dobrou hudbou a tanečními rytmy budou opět všechny prostory zámku Žerotínů.

Ve velkém sále budou k tanci a pohodě hrát rovnou dvě kapely. Do půlnoci se po jednotlivých sériích bude střídat zuberský Swing Band Jindřicha Dořičáka a hudební skupina Black & White. "Návštěvníci se tak mohou těšit na klasické plesové melodie, tradiční tance jako cha-cha, jive, waltz i moderní skladby. V závěru plesu se atmosféra přesune do rytmů disca a známých vypalovaček. Divadelní kavárnu si na hudební starost vezme zpěvák evergreenů a světových melodií Jerry, tentokrát ale v doprovodu zpěvačky Simony a do M-klubu se vrací Cimbálová muzika Polajka," upřesnila Votrubová.

O úvodní taneční číslo se postará Taneční skupina D-Company ze Základní umělecké školy Alfréda Radoka. V průběhu večera pak své umění předvede Mistr magie Damian v komediálním kouzelnickém vystoupení. Nebude chybět bohatá tombola, speciality zámecké kuchyně a pro velký úspěch se s kolegy vrátí Petr Ocknecht, šéfkuchař jedlého hmyzu, se speciálním hmyzím menu. Ochutnat tak bude možné cvrčka na másle, potemníka brazilského, švábí špíz, restovaná sarančata, hmyzí bounty sušenky či sušený hmyz.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam