Jen pro silné nervy. Zlín – Olomouc 4:3

ZLÍN - Málokdy vídané drama s jedinečnou koncovkou pro zlínské Berany. O jejich výhře nad olomouckými Kohouty rozhodl Jiří Ondráček gólem pět vteřin před koncem řádné hrací doby.

Olomoučtí jsou mistry remízových duelů po šedesáti minutách hry. A chybělo jen zmíněných pět vteřin, aby to znovu potvrdili.

Na začátku 59. minuty se totiž před Kašíkem bleskově zorientoval Irgl a dorovnal na 3:3. Vypadalo to na prodloužení, jenomže zlínský Kubiš v samém závěru ve svém tradičním stylu vydřel puk u mantinelu, našel právě Ondráčka a ten rozjásal stadion.

Zápas byl zajímavý už od začátku.

V 11. minutě domácí excelentně využili přesilovku. Ferenc pěkně našel Okála a ten zcela dokonale předložil před odkrytou Konrádovu klec Bukartsovi.

Hosté hráli tradičně svůj úporný hokej a průběžný výsledek otočili. Skórovali Skladaný s pomocí nešťastné dorážky domácího Řezníčka a potom Eberle.

Bukarts vyrovnal a ve třetí části se střelecky prosadil Kubiš.