V hradišťské Hvězdě zazpívá Bocelli i Baryšnikov

Andrea Bocelli (Foto: www.mkuh.cz)Andrea Bocelli (Foto: www.mkuh.cz)
Andrea Bocelli (Foto: www.mkuh.cz)
Kultura 4. 2. 2018 | Autor: Frolová Irena

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - S více než 80 miliony prodaných alb se Andrea Bocelli v neděli 11. 2. v 17.30 objeví také v kině Hvězda Uherské Hradiště jako hlavní hvězda celovečerní show na ledě. Serveru Zlin.cz to oznámil mluvčí hradišťských městských kin Jaromír Orel.

Zazní nejznámější operní árie, písničky pop music a diváci se můžou těšit na špičkové bruslařské vystoupení ozvláštněné překrásnými kostými. To vše v kulisách ikonické Arena di Verona v Itálii. Hned po skončení této jedinečné audio-vizuální show (od 19.15) bude ve Hvězdě k vidění fenomenální baletní projekt Michail Baryšnikov: Prostor.

Skrze příběhy Venuše, Heleny Trojské, Medúzy a Kirké oslaví Intimissimi on Ice ženskost prostřednictvím nejtalentovanějších hudebníků a sportovců světa. Mezi vystupujícími budou nejznámější bruslaři světa jakými jsou Evgeny Plushenko, Stéphane Lambiel a Shizuka Arakawa. Překrásnou hudbu a kouzelnou choreografii doplní laserová show a ohňostroje přímo na ledové ploše v kulisách vyhlášeného amfiteátru. Arena di Verona byl postaven v 1. století našeho letopočtu, takže z něj přímo dýchá atmosféra římských arén.

Menší soubor, konkrétně kvartet mezinárodních veličin, se potkal při jiném jedinečném projektu: švédský režisér Jonas Åkerlund natočil film o vysoce oceňovaném tanečním představení „Place" švédského choreografa Matse Eka, v němž účinkuje Michail Baryšnikov a Ana Lagunová. Tato výjimečná taneční studie sleduje Ekovo téma zkoumání lidského těla a pohybů mistrovských tanečníků.

Andrea Bocelliho uvidí lidé v kině Hvězda v představení Intimissimi on Ice: Legenda krásy v neděli 11. února od 17.30. Vstupné je 190 korun. Pro studenty, důchodce a členy Kulturních delikates jen 140 korun.

Představení s Michailem Baryšnikovem nazvané Prostor se bude promítat také v neděli 11. 2., ale od 19.15. Vstupné je 120 korun, pro studenty, důchodce a členy Kulturních delikates je vstup jen za 90 korun.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam