Plesová sezóna pokračuje, výběr je velký

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 5. 2. 2018 | Autor: Frolová Irena

VÝCHODNÍ MORAVA – Plesová sezóna je v plném proudu i na počátku února. Lidé ve Zlínském kraji mohou vybírat z variant, které serveru Zlin.cz poskytl Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

V pátek 9. února se v sále Rondo domu Elektra v Luhačovicích uskuteční Ples místní Střední odborné školy. Bohatý program začne v 19.30.

Tančit a bavit se bude možné i v sobotu 10. února. V Redutě Uherské Hradiště budou Mladí tančit pro Diakonii. Myslí se tím ale především lidé mladí duchem, dodávají pořadatelé z hradišťského evangelického sboru. Začátek je v 19 hodin, hrát budou cimbálová muzika Čarapa a skupina Formaldehyd. Na programu je také taneční vystoupení dětí a výuka folklorních tanců.

Dům kultury Uherský Brod bude hostit XVI. farní ples. Zábava začne v 19.30, hrát bude skupina Lália.

Velehrad nedaleko Uherského Hradiště zažije pátý velehradský karneval pro dospělé. Vše začne v 19.30, o hudbu se postará skupina Akustik.

V Uherském Ostrohu pořádají Hasičský ples. Začne se v 20.00 a hrát pro tanec i zábavu budou Boršičanka a Artemis.

"Další nabídku plesů a společenských akcí najdou zájemci na stránkách Centrály cestovního ruchu Východní Moravy," vzkázal její pracovník Zdeněk Urbanovský.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam