Lidé mohou navrhovat na ocenění úspěšné sportovce, kolektivy i trenéry

Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)
Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)
Co se děje 9. 2. 2018 | Autor: Frolová Irena

ZLÍNSKÝ KRAJ – I letos ocení Zlínský kraj úspěšné sportovce, sportovní kolektivy a trenéry z regionu za výsledky dosažené v předchozím roce. Výzvu k předkládání nominací již schválila krajská rada, sdělil serveru Zlin.cz Jan Vandík ze zlínského hejtmanství.

Návrhy na oceněné je možno zasílat na Odbor školství, mládeže a sportu krajského úřadu, a to nejpozději do 28. února.

"Nominovat lze sportovce s platným registračním průkazem umožňujícím startovat za sportovní organizace se sídlem ve Zlínském kraji, dále reprezentanty ČR s trvalým pobytem ve Zlínském kraji a trenéry s působností na území Zlínského kraje," přiblížil Vandík.

Vyhlašované kategorie jsou: 1. nejúspěšnější sportovec jednotlivec, 2. nejúspěšnější sportovec jednotlivec do 18 let, 3. nejúspěšnější handicapovaný sportovec, 4. nejúspěšnější sportovní kolektiv, 5. nejúspěšnější trenér a předána bude také Cena fair play.

Kromě těchto kategorií bude udělena také cena občanů Zlínského kraje a cena hejtmana Zlínského kraje.

V minulých letech se držitelem ocenění Sportovec Zlínského kraje stali například hokejista Petr Čajánek, snowboardistka Šárka Pančochová, rallye jezdec Roman Kresta nebo střelkyně Adéla Bruns.

Výzvu k předkládání nominací, která obsahuje více podrobných informací, i nominační formuláře pro všechny kategorie je možno najít na webu hejtmanství.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam