Avonet pokračuje ve zrychlování špičkového internetu – tentokrát potěší obyvatele Kroměříže.

Bývalá budova Telecomu v Kroměříži (Foto: AVONET, s.r.o.)Bývalá budova Telecomu v Kroměříži (Foto: AVONET, s.r.o.)
Bývalá budova Telecomu v Kroměříži (Foto: AVONET, s.r.o.)
Komerční sdělení 7. 2. 2018 | Zdroj: redakce

Zatímco někdo své novoroční předsevzetí již porušil, společnost Avonet, s.r.o. to své plní a do nového roku vkročila aktivně zprovozněním vlastního síťového zařízení pro pevný internet v centru Kroměříže, čímž ještě více zatraktivňuje nabídku rychlého a stabilního internetu a internetové televize (IPTV) pro obyvatele Hanáckých Athén.

Avonet patří po 21 letech své činnosti k největším poskytovatelům internetových služeb ve Zlínském kraji, internet však nabízí po celé České republice. Jeho silné postavení mu umožňuje nabídnout svým zákazníkům moderní připojení k internetu odpovídající stále rostoucím nárokům dnešní doby. V Kroměříži nabízí dlouhodobě internetové připojení po celém městě prostřednictvím technologie VDSL a SHDSL přes pevnou metalickou síť, kterou doplňuje WiFi sítí. Avonet zajišťuje také WiFi připojení, které mohou obyvatelé využívat od roku 2014 zdarma v „Avonetím“ červeném autobusu MHD.

Zprovozněním vlastního tzv. DSLAMu ve svém novém uzlu v hlavní telekomunikační budově v Kroměříži tak Avonet rozšiřuje zákazníkům možnosti vysokorychlostního pevného připojení až 100 Mb/s bez nutnosti zásahů v jejich domech a bytech. Kromě rychlého a stabilního internetu navíc přichází i s atraktivní nabídkou hlasových služeb přes pevné linky pro firmy a se zážitkovou televizí Kuki pro domácnosti, která jako jediná televize na trhu umožňuje zdarma měnit programovou skladbu každých 30 dní dle vlastního výběru. „V Kroměříži, která je na seznamu UNESCO, jsou historické části, kde nejsou možné výkopy potřebné k nové výstavbě fixní optické infrastruktury pro telekomunikační služby. Využití existujících zemních kabelů a jejich napojení do naší nové technologie nám umožňuje i v centru Kroměříže poskytovat nadstandardní rychlosti internetu, které bývaly výsadou pouze velkých sídlišť“, říká jednatel společnosti AVONET, s.r.o. Tomáš Máčalík.

„Díky naší investici můžeme zákazníkům nabídnout nejen vyšší rychlosti stahování dat, ale i nahrávání obsahu na internet, což je v současné době velmi důležitý parametr, který se často zanedbává. I jedna fotka z mobilního telefonu má velikost několik megabajtů, nahrávání celého alba z výletu např. na sociální sítě je tak s pomalým uploadem nepříjemně zdlouhavé“, dodává marketingový manažer společnosti Roman Majda.

Z rostoucí konkurence těží vždy nejvíce zákazníci, ať už z řad občanů tak z řad místních firem a organizací, kteří získávají další možnost při výběru spolehlivého poskytovatele. S internetem přes pevné linky má Avonet dlouholeté zkušenosti od roku 2003. V oblasti staršího ADSL a novějšího VDSL připojení jsou tak naprostými profesionály, kteří se rychle a bezproblémově postarají o vaši spokojenost. Do 15. 3. navíc nabízí Avonet možnost ušetřit při zřízení služby jednorázově až 1 500 Kč za aktivaci a VDSL modem. Díky Avonetu tak mohou zákazníci získat kvalitnější služby či snížit své dosavadní náklady.

Dostupnost rychlejšího pevného internetu nejen v Kroměříži ale i v okolních obcích si můžete ověřit jednoduše a nezávazně na www.avonet.cz, kde stačí zadat adresu svého bydliště a rovnou dostanete naši nabídku.

Fotogalerie

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam