Ševci na závěr vyhráli. Balit a domů. A pozor na teplotní rozdíl

BELEK - Zlínští fotbalisté se loučí s tureckým soustředěním (a taky opravdovým luxusem v přímořském Beleku) výhrou nad lídrem litevské nejvyšší soutěže Sudovou 1:0.

Jediný gól bojovného zápasu zařídil Mehanovič. Po faulu na něj si v 81. minutě postavil míč a z trestného kopu rozhodl.

Trenéři vyzkoušeli během tří duelů širší kádr, pomalu se krystalizuje sestava. Zatímco v záloze docela přetlak, podobně se více variant nabízí v obraně, v útoku zatím moc výběr není.

Kotník zlobí Železníka, šanci tak dostal mladičký Slaměna, s Litevci hrál v základu, otázkou bude zdravotní stav i v případě Beaguela. Vyhnal začne trénovat ve druhé půli února. Jistotou se zdá být Mehanovič.

„Soustředění splnilo účel, počasí bylo naprosto ideální, teploty kolem osmnácti stupňů. Samozřejmě víme, jak je doma a na teplotní rozdíl si musíme dát pozor,“ domníval se ještě u moře trenér Páník.

Jeho svěřence čeká v sobotu na hlavním stadionu ve Zlíně v generálce na start nejvyšší soutěže posílený Slovan Bratislava.