Paráda. Berani vyloupili Třinec. Vyhráli 4:2

TŘINEC - Favorit na kolenou. Zlínští hokejisté mohou jít do olympijské pauzy v dokonalém rozpoložení. V Třinci vyhráli díky výbornému výkonu nejen v závěru 4:2.

Do druhého útoku naskočil vedle Honejska a Fořta šestadvacetiletý Jakub Šlahař. Ten toho zatím v sezóně odehrál pramálo, za Berany nastoupil jen třikrát, ale tenhle zápas mu vyšel na jedničku s hvězdičkou.

Už v 11. minutě totiž poslal svůj tým do vedení a další zásah si nechal na závěr utkání, kdy za stavu 2:2 v 56. minutě  zase překlopil výsledek na zlínskou stranu.

Pak se ještě trefil muž posledních chvil důležitých utkání Ondráček, který rozhodl.

Zlínští v utkání vedli, ale po dvou trefách domácích také prohrávali, Honejsek ovšem dokázal vyrovnat na začátku třetí části a v závěru byli hosté přímo dokonalí.

Oceláři Třinec  – Aukro Berani Zlín 2:4