Podnapilá řidička zaparkovala auto v kolejišti

foto: Policiefoto: Policie
foto: Policie
Hasiči a policie 10. 2. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zajímavý pohled se naskytl zlínským strážníkům, kteří kontrolovali pořádek ve zlínské čtvrti Podvesná. Narazili tu na podnapilou řidičku, která nezvládla jízdu a s autem skončila v kolejišti, serveru Zlin.cz to řekl zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

U auta postávala bezradná 52letá řidička z Fryštáku, která podle svých slov nezvládla manévr odbočení na blízké křižovatce a místo do ulice vjela přes přejezd rovnou na železniční svršek.

"Operační důstojník o překážce na trati ihned vyrozuměl výpravčího stanice Zlín střed, který uvedl, že ve směru z Vizovic se k místu nehody blíží osobní motorový vlak. Díky dostatku času ale mohl o události informovat strojvedoucího a ten stačil soupravu zastavit v bezpečné vzdálenosti," konstatoval Janík.

Následně byli na místo přivoláni republikoví policisté a hasiči, kteří auto ze železniční trati vyprostili. Provoz na železniční trati tak mohl být opět obnoven.

Žena z Fryštáku ale bude mít co vysvětlovat. Z dechové zkoušky totiž vyplynulo, že jí v organizmu kolovalo přes 0,3 promile alkoholu.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam