Rekonstrukce sportovní haly spěje pomalu ke konci

Foto: MěÚ OtrokoviceFoto: MěÚ Otrokovice
Foto: MěÚ Otrokovice
Co se děje 12. 2. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Práce na rekonstrukci sportovní haly v Otrokovicích jsou v plném proudu a předání stavby se tak zřejmě uskuteční podle plánu na přelomu března a dubna. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

„V současné době ve sportovní hale vysychá podlaha a přibližně jeden měsíc zde musíme větrat a temperovat, abychom podlahu zbavili zbytkové vlhkosti. Pokládku PVC (finálních nášlapných vrstev) předpokládáme v druhé polovině března," informoval stavbyvedoucí dodavatelské firmy František Bernard.

K průběhu dalších stavebních prací se vyjádřil Erik Štábl z odboru rozvoje města: „V nové přístavbě haly se pracuje na nových podlahách, současně byla dokončena příprava pro instalaci profesionálních kuželkářských drah, jsou kompletně dokončeny omítky a jednotlivé rozvody. V prostorách sportovní haly se nyní dokončují ochranné a akustické obklady stěn a části stropu. Byly dokončeny prostory skladu a plánovaného doskočiště."

Práce na rekonstrukci sportovní haly začaly koncem dubna letošního roku. Podle aktuálních informací by se mělo předání stavby uskutečnit v plánovaném termínu na sklonku března a dubna. V měsíci dubnu se předpokládá dokončování venkovních terénních úprav a odstraňování případných vad vznesených se strany investora.

 

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam