Policie dopadla dealera, který drogami zásoboval mladé lidi na Holešovsku a na Zlínsku

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 12. 2. 2018 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽSKO - Kroměřížští policisté dopadli dealera, který na Kroměřížsku a Zlínsku prodával nejrůznější drogy mladým lidem. Za distribuci mu teď hrozí několikaleté vězení, serveru Zlin.cz to řekla policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Kroměřížští kriminalisté obvinili z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy devatenáctiletého muže ze Šumperska. V distribuci drog byl velmi aktivní.

"Mladík od června roku 2016 do současné doby předal jiným osobám nejméně ve čtyřiadvaceti případech psychotropní látku extázi, LSD a MDA a dále minimálně ve 203 případech marihuanu. Drogy distribuoval převážně v Holešově, ojediněle pak i v Hulíně, Zlíně a Otrokovicích," konstatovala policejní mluvčí.

Na případu kroměřížští kriminalisté stále pracují. "Doposud se nám podařilo ustanovit sedm odběratelů ve věku osmnáct až devatenáct let, kterým obviněný prodal drogy za bezmála sedmnáct tisíc korun," doplnila Simona Kyšnerová. Dodala, že mladíkovi ze Šumperska teď za to hrozí až pětileté vězení.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam