AKTUÁLNĚ: Policie uklidňuje: Po Zlíně vrah neběhá

Foto: Zlin.czFoto: Zlin.cz
Foto: Zlin.cz
Hasiči a policie 13. 2. 2018 | Autor: Šárka Šarmanová

ZLÍN – Záhadná smrt dvou žen a jednoho muže, kteří byli nalezeni mrtví minulý týden v pondělí v rodinném domě na ulici A. Randýskové, vyvolává u řady obyvatel Zlína spoustu otázek. Policie sice na případ vyhlásila informační embargo, nicméně dnes potvrdila jednu zásadní informaci. Za smrtí těchto lidí nikdo další nestojí.

Co přesně se v domku odehrálo, je stále ještě záhadou. Kriminalisté však na případu usilovně pracují a už nyní mohou potvrdit jednu důležitou informaci. „S ohledem na zklidnění situace mezi veřejností můžeme sdělit, že dosavadním prověřováním kriminalisté nezjistili, že by se na smrti dvou žen a muže podílela nějaká další osoba,“ potvrdila mluvčí zlínské krajské policie Lenka Javorková.

Šedesátiletou ženu a její dvě děti, čtyřiatřicetiletou ženu a o tři roky staršího muže, nalezl minulé pondělí bez známek života jejich příbuzný. Podle policie byli mrtví několik týdnů ne-li měsíců. Jak uvedli jejich sousedé i lidé z okolí, byla to velmi nenápadná a bezproblémová rodina, která se prakticky s nikým z okolí moc nestýkala. Někteří také potvrdili, že rodinu neviděli někdy od listopadu či prosince. 

Kriminalisté od té doby pracují s několika verzemi toho, co se mohlo v domě stát. Sebevražda, nehoda, ale i možnost, že své příbuzné mohl zabít někdo z trojice zemřelých, který sám potom spáchal sebevraždu. Větší světlo do případu by policii mohly přinést odborné a znalecké posudky. „Jejich závěry bychom mohli mít k dispozici do několika týdnů,“ upřesnila ještě policejní mluvčí.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam