Na ples ve Zlíně dorazí i herec známý ze seriálů Ulice či Vyšehrad

Ilustrační foto (Foto: CCRVM)Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Kultura 14. 2. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - Ve Zlínském kraji je plesová sezona stále v plném proudu a i nadcházející víkend budou mít tancechtiví široký výběr. Serveru Zlin.cz to uvedl Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

V pátek 16. února rozzáří Hotel Moskva ve Zlíně Párty ples 2018. Celým večerem, který začne v 19.30 hodin, provede hvězda seriálu Vyšehrad Jakub Štáfek alias Julius „Lavi" Lavický. Lavi je sice už vyhaslá fotbalová star a známé kopyto, ale tahle Legendary 10 pobavit pořád umí.

Klub kultury Uherské Hradiště zve na Ples středoškoláků. Začátek je v 19.30 hodin a zábavu zpestří TK Rokaso, JaGr Band, CM Kunovjan a DJ. Vstupné stojí 180 či 150 korun.

V sobotu 17. února se v Domě kultury Vsetín uskuteční XII. Reprezentační vševalašský bál, začátek je v 19.00 hodin. V pořadí 1. sokolské šibřinky chystají v Domě kultury Uherský Brod. Začnou v 19.00 hodin a hrát budou skupina Unoduo a CM Falešnica. "Klub kultury Uherské Hradiště zase bude dějištěm Plesu Slováckého divadla a Ray Service. V programu vystoupí Prestige symphony orchestra, Benny Q a CM Cifra. Začátek je ve 20.00 hodin," doplnil nabídku plesů v kraji Urbanovský.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam