Liga je tady, fotbalisté Zlína hostí na úvod pražskou Duklu

Předsezónní tisková konference (Foto: Zlin.cz)Předsezónní tisková konference (Foto: Zlin.cz)
Předsezónní tisková konference (Foto: Zlin.cz)
Sport 15. 2. 2018 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Už se dočkají, po deseti týdnech si zase vyzkoušejí adrenalin soutěžního utkání. Do Zlína míří v sobotu pražská Dukla, Fastav má ale problémy v útočných řadách.

"Zranění jsou, Vyhnal, mladý Slaměna i Železník," vypočítává trenér Páník. Ten tak bude na první jarní duel do útoku moci počítat jen s Beauguelem a Mehanovičem. "Tak se to prostě sešlo, musíme si poradit a cílem jsou samozřejmě tři body, třeba za gól v poslední minutě, chceme rozhodně vyhrát," nastiňuje zkušený odborník aktuální situaci.

Sportovní ředitel Zdeněk Grygera připomíná určitou redukci kádru. "Obránce Holík bude půl roku hostovat v Jihlavě, to je nejčerstvější zpráva. Bartolomeu bude působit ve Zlatých Moravcích ve slovenské nejvyšší soutěži, v kádru už nejsou Podio ani Štípek.

"Nálada v kabině je podstatně lepší než před časem, hráči z jiných zemí jsou už opravdovou součástí týmu, nechybí smích a trocha recese," přidává pohled dovnitř kabiny Josef Hnaníček, který má nové místo na stoperu vedle Srba Gajiče.

Zlínští naskočí v sobotu proti nevyzpytatelné pražské Dukle, pak zamíří do Karviné.

"Třetím soutěžním utkáním nového roku pak bude pohárové čtvrtfinále na hřišti Hradce Králové.

"Soupeře s bohatými prvoligovými zkušenostmi jsme v přípravě sledovali, měl velmi dobré výsledky, čeká na nás, na jakékoliv zaváhání, nesmíme je připustit," tvrdí trenér Páník s tím, že se podle plánu hraje na průběžně rekonstruovaném stadionu v Hradci Králové ve středu 28. února.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam