Plesy v kraji nekončí ani v postní době, ten zlínský budou moderovat Hrubešová a Koranteng

Ilustrační foto (Foto: CCRVM)Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Kultura 18. 2. 2018 | Autor: Frolová Irena

VÝCHODNÍ MORAVA – Plesy po celé Východní Moravě pokračují vesele dál bez ohledu na církevní kalendář. Ti, kdo si postní období odložili na později, si i v druhé půli února mohou vybrat zábavu podle místa, stylu či lákadel v tombole.

V pátek 23. února se od 19 hodin v Klubu kultury Uherské Hradiště uskuteční IX. Reprezentační ples Fakulty logistiky a krizového řízení UTB. O milovníky tance, zpěvu a hudby se postará kapela, pro zkušené degustátory alko i nealko nápojů bude po celou dobu otevřen Tomi Bar. Připravená bude tombola o zajímavé ceny, vše bude doplněno o doprovodný program.

Hlavním plesovým dnem bude sobota 24. února. Hotel Moskva ve Zlíně bude hostit od 19.30 už 11. Reprezentační ples podnikatelů. Nabídne bohatý hudební program, moderátory večera budou Markéta Hrubešová a Rey Koranteng.

XIV. Ples dárců krve chystají v Kroměříži v prostorách Psychiatrické nemocnice. V 20.00 zahájí ples pěvecké vystoupení Barbory Úlehlové, k tanci a poslechu zahraje skupina One Classic. O půlnoci losování cen z čísel zakoupených vstupenek. Vstupné s místenkou stojí 270 korun.

Společenský dům Sušil Bystřice pod Hostýnem bude dějištěm 20. společenského plesu. Začne v 20.00, v 20.30 přijde na řadu slavnostní polonéza. Zahraje kapela Kiks Brass a cimbálová muzika Réva. Vstupné je rovných sto korun, za místenku si pak zájemci připlatí 20 korun navrch.

Obecní dům Rusava na Kroměřížsku ožije od 20 hodin Mysliveckým plesem. Připravena bude tradiční myslivecká tombola, bohaté občerstvení, zvěřinové speciality. K tanci zahraje Sexteť. Vstupné je 100 korun.
Další nabídku plesů a akcí najdou zájemci na webových stránkách Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam