Neútulno. Na stadionu i v duších fandů

Foto: FC Fastav ZlínFoto: FC Fastav Zlín
Foto: FC Fastav Zlín
Sport 17. 2. 2018 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Teploměr na nule, fotbal v první půli remízového duelu Fastavu Zlín s pražskou Duklou (1:1) nezáživný. Zlínský fotbalový stadion už působí opravdu hodně neútulně. Občerstvení na tribuně mezi prokřehlými fandy vzhledem k počasí docela neadekvátní. Ještě, že si mnozí vzali vlastní zahřívadla...

Studené pivo naštěstí nosí alespoň velmi hezké dívky. Tři tisícovky diváků si tentokrát nepochutnaly na fotbale, možná v poločase na klasické klobásce.

Fotbalový zážitek je jedna věc, to, v jakém prostředí se hraje, druhá. Dostat se na toaletu ze zaplněné hlavní tribuny je v poločasové přestávce ve velké frontě poměrně náročné a hodně bizarní. Mimochodem prodej uzenin a dalších "fotbalovin" v těsné blízkosti pisoárů působí všelijak. A to raději nemysleme v tomto směru na fanynky.

Zápas se zlínským fotbalistům dvakrát nevyvedl, asi dobrý bod, dá se říci.

Jako hudba naděje pak znějí kuloárové zprávy o tom, že se o stadionu a změnách v jeho vlastnictví přeci jen jedná. 

Jinak můžete být fandou zlínského fotbalu jako ti nejvěrnější, kteří na duel s ne populární Duklou v nevlídném počasí přeci jen přišli, ale fotbalový stánek už prostě patří svým současným vzhledem opravdu o desítky let zpět.

Vlastní zápas byl na úvod jara naplněn podivuhodnostmi. Třeba tou, jak se rozhodčí Příhoda odhodlával, až se odhodlal k penaltě pro Zlín. Mehanovič ji stejně trestuhodně zahodil...

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam