Nehoda nákladního a osobního automobilu. Silnice I/55 byla tři hodiny zcela uzavřena.

Foto: HZS ZKFoto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Hasiči a policie 20. 2. 2018 | Autor: TZ HZS ZK

ZLÍNSKO - Včera v noci zasahovali profesionální hasiči u nehody nákladního a osobního automobilu u města Napajedla na Zlínsku.

Dopravní nehoda nákladního a osobního automobilu na ulici Kvítkovická v Napajedlích, v blízkosti čerpací stanice pohonných hmot, byla hasičům oznámena 19. 2. 2018 v 20.47 hodin. Oznamovatel operačnímu důstojníkovi hasičů sdělil, že jedna osoba je zaklíněná v osobním vozidle a druhá leží před osobním automobilem. K nehodě byli vysláni profesionální hasiči z centrální požární stanice Zlín a z požární stanice Otrokovice.

Průzkumem hasiči zjistili, že řidič osobního automobilu už je mimo vozidlo a před poškozeným osobním vozem leží těžce zraněná osoba. Hasiči zraněnému poskytli předlékařskou pomoc. Zraněnou osobu ponechali až do příjezdu zdravotníků ve stabilizované poloze.  Obě zraněné osoby byly později převezeny do nemocnice. Hasiči provedli protipožární opatření.

V průběhu záchranných prací a vyšetřování nehody byla silnice I/55 od 21.08 hodin oboustranně uzavřena. Hasiči pro účely šetření osvětlovali místo nehody. Silnice byla zprůjezdněna v obou směrech v 23.44 hodin.

Hasiči dále asistovali při nakládání poškozeného automobilu na vůz odtahové služby. Po úklidu silnice se vrátili zpět na stanici.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam