Základní škola Mánesova se otevře dětem, nabídne i přednášku o holocaustu

ZŠ Mánesova (Foto: MěÚ Otrokovice)ZŠ Mánesova (Foto: MěÚ Otrokovice)
ZŠ Mánesova (Foto: MěÚ Otrokovice)
Co se děje 23. 2. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE – Den otevřených dveří připravuje Základní škola Mánesova v Otrokovicích, která přijme předškoláky s rodiči 22. března. Pro všechny zájemce chystá i besedu o holocaustu, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Den otevřených dveří připravili pedagogové společně s žáky. Děti zvou na den plný ukázek a zajímavostí. „Do programu jsme zařadili i besedu s odborníkem na holocaust Pavlem Horákem. Na besedu jsou zváni všichni, kterým toto téma není lhostejné. Zúčastnit se mohou rodiče, příznivci školy i občané Otrokovic,“ uvedla ředitelka školy Marcela Javoříková.

Přednáška je zdarma a uskuteční se v učebně číslo 402 od 16.00 hodin. „Během dopoledních hodin se mohou rodiče s dětmi podívat do výuky. Odpoledne si mohou prohlédnout animační dílny, být součástí grafomotorického workshopu, připravena bude pestrá směsice různých činností školní družiny, sportovních aktivit a další věci,“ vyjmenovala Stehlíková.

Mezi 15.00 a 17.00 si mohou děti s rodiči vyzkoušet zápis nanečisto. „Zájemci se mohou přijít seznámit s prostředím naší školy, prohlédnout si prostory a podívat se do výuky. Věřím, že se jim u nás bude líbit,“ dodala ředitelka.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam