Věřejnost si bude moci prohlédnout školu i ochutnat oběd

foto: zsotrtgm.czfoto: zsotrtgm.cz
foto: zsotrtgm.cz
Co se děje 24. 2. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Základní škola T. G. Masaryka v Otrokovicích chystá tradiční Den otevřených dveří. Tentokrát se ale veřejnost může těšit na jednu novinku - kdo bude chtít, může si pochutnat na školním obědě, server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Romana Stehlíková.

Den otevřených dveří se v Základní škole T. G. Masaryka v Otrokovicích uskuteční ve středu 21. března. Zváni jsou všichni příznivci školy.

„Naše škola je zapojena do projektu Zdravá školní jídelna. Rádi bychom při této příležitosti nabídli zájemcům ochutnávku oběda. Oběd je možné si objednat ve školní jídelně do pátku 16. března na telefonním čísle 576 771 667 nebo na e-mailu husarova@zsotrtgm.cz," uvedla ředitelka školy Marta Zakopalová. Dále informovala, že platba 64 korun za jeden oběd bude vybrána hotově v kanceláři školní jídelny v den odběru oběda. Oběd je možné odebrat i do jídlonosiče.

Den otevřených dveří se uskuteční od 8.00 do 15.30 hodin. Během celého dne připravili žáci společně s pedagogy ukázky výuky, možnost návštěvy kroužků Klubu zábavné logiky a deskových her, Čtenářského klubu, Logopedického kroužku a další zajímavosti.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam