Zažijte jarní restart v hotelech Lanterna a Horal s wellness a cvičením zdarma

Foto: Resort Valachy Velké KarloviceFoto: Resort Valachy Velké Karlovice
Foto: Resort Valachy Velké Karlovice
Komerční sdělení 5. 3. 2018 | Zdroj: Resort Valachy

Zažijte jarní restart v hotelech Lanterna a Horal s wellness a cvičením zdarma.

Jarní čas je ideální příležitostí k tomu, načerpat novou energii z probouzející se přírody, dopřát restart svému tělu i mysli, začít se víc hýbat, zdravě jíst a celkově se zaměřit na zdravý životní styl.
Pokud se také potřebujete probrat ze „zimního spánku“, nenechejte si ujít speciální jarní nabídku hotelů Lanterna a Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Resort Valachy Velké Karlovice

Hotely jsou vyhlášené špičkovými službami zaměřenými na relaxaci, fitness aktivity a moderní valašskou gastronomii. Ve vybraných termínech v období od 18. března do 26. dubna navíc pro hosty připravily doplňkové sportovní programy jako stvořené pro ty, kteří se příchodem jara chtějí začít víc hýbat a žít aktivněji.
V rámci pobytu si můžete zajít na bezplatné lekce cvičení – od jógy přes pilates, latino dance či aquafitness až po stále populárnější nordic walking, navíc ještě s výhodou 4 nocí za cenu 3.

Resort Valachy Velké Karlovice

A to vše příjemně spojit s „nekonečnou“ relaxací díky neomezenému vstupu do relaxačních center L-Spa a Wellness Horal i s gurmánskými zážitky, k nimž si kromě specialit ze stálého menu můžete vychutnat zdravé a pestré šestichodové menu v zážitkové restauraci Vyhlídka snoubené s víny vinařství Filip Mlýnek.

Resort Valachy Velké Karlovice

Co ještě při pobytu udělat pro zdravý životní styl:

  • Posnídat smoothie koktejly plné vitamínů – jsou standardní součástí snídaňového bufé ve Spa hotelu Lanterna, což v nabídce hotelů v ČR není běžné
  • Posílit imunitu při saunových rituálech – konají se až devětkrát denně v relaxačním centru Wellness Horal
  • Rozproudit lymfu při ayurvédských masážích – v L-Spa i Wellness Horal je provádějí rodilí maséři ze Srí Lanky a Bali, využít můžete i thajské masáže s Thajkami a Filipínkami
  • Dopřát si gurmánský zážitek v hotelové restauraci Vyhlídka – nové jarní menu hýří barvami, ale je také zdravé a plné energie díky použitým čerstvým surovinám

Více informací o jarních pobytech v hotelech Lanterna a Horal.

Resort Valachy Velké Karlovice

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam