Policie hledá svědky úterní nehody na třídě T. Bati ve Zlíně

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 1. 3. 2018 | Autor: Frolová Irena

ZLÍN – Svědky, kteří viděli v úterý odpoledne dopravní nehodu na hlavní cestě vedoucí Zlínem, hledají policisté. Serveru Zlin.cz to sdělila jejich mluvčí Monika Kozumplíková.

Policisté z dopravního inspektorátu byli k dopravní nehodě ve Zlíně vysláni operačním důstojníkem v úterý 27. února 2018 ve 13.45. Na křižovatce poblíž centra, před Zlínskou poliklinikou se srazila dvě osobní auta. Nehoda na pár hodin zpomalila dopravu v centru Zlína, na hlavním tahu mezi Otrokovicemi a Zlínem.

"Vozidlo v barvách Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, které jelo s použitím zvukového i světelného výstražného signálu, projíždělo křižovatkou ve směru z Otrokovic do Zlína. Přitom zřejmě ohrozilo řidiče vozidla Renault Megane, který vyjížděl z ulice Šedesátá a chtěl projet křižovatkou rovně. Obě vozidla se srazila, a řidič Renaultu najel vlivem srážky na středový ostrůvek a narazil do dopravního značení. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na více než 400 tisíc korun," popsala situaci Kozumplíková.

Dopravní policisté žádají svědky této nehody, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158 nebo v pracovní dny na telefonní číslo dopravního inspektorátu – 974 666 259.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam