Návštěvníky Zlína nejvíce láká zoo, cyklostezky a lázně v Kostelci

Veletrh Ostrava 2018 (Foto: MěÚ Zlín)Veletrh Ostrava 2018 (Foto: MěÚ Zlín)
Veletrh Ostrava 2018 (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 4. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Až do neděle 4. března se město Zlín prezentuje na veletrhu cestovního ruchu v Ostravě. Jak serveru Zlin.cz řekla Marie Svobodová z Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína, návštěvníci města mají obvykle největší zájem o Zoo Zlín, cyklostezky a lázně v Kostelci.

Pracovnice oddělení cestovního ruchu zlínské radnice nabízejí na ostravském veletrhu zlínské atraktivity spolu s ostatními turistickými oblastmi Zlínského kraje ve společném stánku Východní Moravy. O stánek města Zlína byl mezi návštěvníky veletrhu zájem hned od prvního dne.

„Největší poptávka je již tradičně po informacích o cyklostezkách, Zoo Zlín, ale i po lázních v Kostelci. Lidé se ale také hodně zajímají o cestovatele pana Zikmunda," uvedla první dojmy z veletrhu Marie Svobodová.

Zájmu se podle ní i tentokrát těší kapesní kalendáříky. Letos jsme kromě kalendáříku s městským motivem vydali další s J. A. Baťou k jeho 120. výročí narození a s T. G. Masarykem, který připomíná 100. výročí vzniku republiky. Některé návštěvníky zaujal nápad s použitím netradičního loga 50 shades of Zlín, a to jak na pohlednicích, tak i na dalších propagačních předmětech," doplnila Marie Svobodová.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam