Neznámý řidič srazil na přechodu pro chodce chlapce a ujel, policie hledá svědky

Místo nehody (Foto: Policie ČR)Místo nehody (Foto: Policie ČR)
Místo nehody (Foto: Policie ČR)
Hasiči a policie 5. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Už několik dní vyšetřuje zlínská policie dopravní nehodu, při které neznámý řidič srazil na přechodu pro chodce šestnáctiletého chlapce a z místa činu ujel. Hoch utrpěl zranění a policie nyní hledá případné svědky, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Nehoda se stala v pátek 23. února krátce před jednou hodinou po poledni v ulici Březnická. Neznámý řidič jel zřejmě v osobním vozidle Renault světlé barvy ve směru od třídy T. Bati. Nedával ale zjevně pozor a na přechodu pro chodce srazil šestnáctiletého chodce. "Mladík po nárazu upadl na vozovku a utrpěl lehké zranění. Řidič z místa dopravní nehody ujel směrem na obec Březnice," doplnila policejní mluvčí.

Dopravní policisté nyní žádají svědky o pomoc. Pokud někdo ulicí Březnická v osudnou chvíli projížděl či procházel a viděl srážku vozidla s chodcem, měl by se co nejrychleji ozvat na linku tísňového volání 158 nebo informace sdělit na nejbližší policejní služebně. "Přivítáme také jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění řidiče osobního vozu světlé barvy, pravděpodobně značky Renault," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam