Zlínská zoo se rozhodla prodloužit dobu platnosti levnějšího zimního vstupného

Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Co se děje 6. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zvýhodněné zimní vstupné bude v letošním roce platit ve zlínské zoo o pár týdnů déle. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí Zoo Zlín Romana Bujáčková.

Tradičně se ceny vstupného zvyšovaly od 1. března, letos se však vedení zoo rozhodlo ponechat zimní ceny až do neděle 18. března. Dospělí za návštěvu zoo tak zaplatí 80 korun, děti 40 korun, senioři 60  korun.

"Důvodem pro toto rozhodnutí je jednak předpověď dlouhodobějšího mrazivého počasí, a také stavební aktivity v některých částech areálu zoo. To platí například pro amazonskou oblast. Dokončujeme zde okolí expozic pro mravenečníky čtyřprsté a kotuly veverovité a úpravu prostoru kolem ,amazonských´ rybníků," konstatovala Bujáčková. V závěru loňského roku bylo při čistění všech rybníků těžkou technikou odtěženo více než 2 300 m3 bláta a nánosů, což představuje kolonu 230 plně naložených tater. Proměnou prochází i amazonská průchozí voliéra pro papoušky ara.

"Přesto je ale Zoo Zlín stále plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Můžete zažít atmosféru deštného pralesa v tropické hale Yucatan. Nakrmit a pohladit rejnoky, nebo pozorovat slony, žirafy, nosorožce a klokany na sněhu. Navíc od 1. března prodlužujeme otvírací dobu až do 17.00 hodin," dodala mluvčí zoo.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam