Matka a její syn se opili a tropili výtržnosti, oba skončili na záchytce

Protialkoholní záchytná stanice v Kroměříži (Foto: Kroměřížská nemocnice)Protialkoholní záchytná stanice v Kroměříži (Foto: Kroměřížská nemocnice)
Protialkoholní záchytná stanice v Kroměříži (Foto: Kroměřížská nemocnice)
Hasiči a policie 7. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Až dvouleté vězení hrozí matce (51) a jejímu synovi (25), kteří v centru Zlína popíjeli alkohol a obtěžovali pak kolemdoucí. Policisté je museli převézt na záchytku, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplková.

Policisté vyjeli na náměstí Míru ve Zlíně řešit skupinu lidí, která zde popíjela alkohol a značně obtěžovala kolemjdoucí. "Policisté po svém příjezdu většinu ze zúčastněných poznali, nebylo to poprvé, co s nimi měli něco do činění. Upozornili je, aby se nechovali na veřejnosti hlučně. Většina z nich se uklidnila, až na jednapadesátiletou ženu, která začala policisty urážet vulgárními výrazy. Po chvíli se k ní přidal i její syn, který chtěl policisty napadnout," poznamenala Kozumplíková.

Dechová zkouška ukázala 3,3 promile u mladého muže a více než dvě promile u jeho matky. Protože aktuálně hrozilo, že s obtěžováním kolemjdoucích nepřestanou, policistům nezbylo, než oba výtržníky zadržet a převézt na policejní stanici a následně po lékařském vyšetření eskortovat do psychiatrické nemocnice v Kroměříži.

Po vystřízlivění si ze svého jednání nic nepamatovali. Nyní jim za trestný čin výtržnictví hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam