Termín pro nejvýhodnější registraci do festivalového půlmaratonu se blíží ke konci

foto. ZLÍN FILM FESTIVALfoto. ZLÍN FILM FESTIVAL
foto. ZLÍN FILM FESTIVAL
Co se děje 11. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Už jen pár dní zbývá zájemcům o účast ve 3. ročníku Festivalovém půlmaratonu MONET+ Zlín na registraci za nejvýhodnější ceny. Termín pro nejlevnější registrace končí už ve středu 15. března, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí festivalu Kateřina Martykánová.

Unikátní závod festivalovým Zlínem se uskuteční 2. června. Sportovní akci pořádá společnost Filmfest společně s Běhy Zlín jako součást 58. ročníku Zlín Film Festivalu.

Už jen do středy 15. března si mohou příznivci městského běhu pořídit startovné na tratě půlmaratonu za 599 korun, na čtvrtmaraton za 499 korun a do závodu štafet za 1 999 korun. „Od 16. března pak budou částky navýšeny u půlmaratonu a čtvrtmaratonu o 200 korun a u štafet o 400 korun," upozornil produkční závodu Aleš Zábojník s tím, že kdo nestihne registraci do tohoto termínu, přijde o možnost získat kvalitní funkční tričko zdarma. Následně si jej závodník může ke startovnému pouze dokoupit, a to za 249 korun.

Na závodníky přesto čekají i další atraktivní benefity jako například batůžek, vstup na večerní koncert Koncertní zóně Enapo, pamětní medaile, pitný režim na trati, občerstvení po závodě a další dárky od partnerů závodu.

Na trať druhého ročníku Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2017 vyrazilo 1 133 běžců Kapacita závodu je i letos 1 500 běžců. „Startovní listina se už nyní plní, tři měsíce před startem máme zaregistrováno téměř 600 běžců," konstatoval Aleš Zábojník.

Třetí ročník festivalového půlmaratonu se uskuteční 2. června a bude opět součástí doprovodného programu filmového festivalu. Součástí akce bude opět i rodinný běh na 1 400 metrů, kterého se mohou zúčastnit dospělí s dětmi i junioři.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam