KAM VYRAZIT TENTO TÝDEN: Michal Hrůza, Radim Uzel, šílené vyprávění, to vše v regionu

Michal Hrůza (Foto: DK Vsetín)Michal Hrůza (Foto: DK Vsetín)
Michal Hrůza (Foto: DK Vsetín)
Kultura 12. 3. 2018 | Autor: Šárka Šarmanová

ZLÍNSKÝ KRAJ – Besedy nejenom o cestování, ale také sexu, koncert Michala Hrůzy nebo Josefovský jarmark v Rožnově pod Radhoštěm. Nejenom to, ale i mnohem více lze v tomto týdnu zažít ve Zlínském kraji.

Už dnes můžete zavítat do Napajedel do Klášterní kaple, kde vystoupí Jan Burian, známý spisovatel, cestovatel a písničkář. Těšit se můžete nejenom na písničky, ale také vyprávění na téma současného života člověka obklopeného médii, ohromovaného supermarkety a superstary. Beseda začíná v 19.00 hodin a vstupné je 100 Kč.

Středa bude nabitá. Pro všechny děti a jejich rodiče či prarodiče připravila knihovna ve Starém Městě Pohádkové čtení. Program plný říkanek, písniček a hlavně pohádek, startuje v 15.30 a vstupné je dobrovolné. „Pokud jste ze Zlína nebo okolí a máte rádi Cimbálovou muziku Réva, můžete si ve středu vychutnat jejich koncert, a to ve zlínské kavárně Továrna,“ uvedl dále Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Morava. Koncert začne v 18.00. Rezervace a prodej vstupenek přímo u obsluhy KT nebo na tel.: 608 564 619. Doporučené vstupné je 150 Kč. Do Panského dvora v Kunovicích zavítá také známý sexuolog Radim Uzel, který bude besedovat na téma Sexuální strasti a slasti. Akce začíná v 18.00, vstupné je 100 Kč.

Od čtvrtka 15. do soboty 17. března se uskuteční ve sportovní hale Euronics Zlín Veletrh Stavebnictví-Therm-Domov-Zahrada 2018. Vstup bude zdarma.

Ve čtvrtek zve Kino Hvězda Uherské Hradiště na zábavnou talk show Zbigniewa Czendlika Postel hospoda kostel, která začne v 18.00. „Obsahem je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného,“ přiblížil Zdeněk Urbanovský.

Pokud jste příznivci Michala Hrůzy, vydejte se ve čtvrtek do Domu kultury Vsetín, kde bude prezentovat bude svou novou desku Sám se sebou. Koncert začne v 19.00.

V pátek 16. a v sobotu 17. března ožije Masarykovo náměstí v Rožnově pod Radhoštěm tradičním Josefským jarmarkem. „Po oba dny více než stovka prodejců nabídne tradiční jarmareční zboží, množství občerstvení a mnoho dalšího zboží. Pro děti pak bude připraven stánek s tvůrčí dílničkou,“ upřesnil Urbanovský.

Kino Klub Sušil Bystřice pod Hostýnem zve v pátek na Bigtrip.cz, šílené vyprávění o jedinečné cestě kolem světa. Začátek je v 18.00.

V sobotu 17. března se v Květné zahradě v Kroměříži uskuteční výtvarná dílna pro rodiny s dětmi Květina pro Kolombínu. Navštívit ji bude možné od 13.00 do 15.30. Vstupné bude v rámci vstupného do zahrady.

V neděli 18. března ožije Výstaviště Floria Kroměříž od 6.00 do 10.00 burzou drobného zvířectva a okrasného ptactva. K vidění i koupi budou okrasní ptáci, drůbež, holubi, králíci atd.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam