Po zimní přestávce bude na Mokré pokračovat výluka MHD

Foto: DSZOFoto: DSZO
Foto: DSZO
Co se děje 13. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Autobusy MHD Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice (DSZO) na lince 33, které zajíždějí ve Zlíně do čtvrti Mokrá, budou vedeny od 3. dubna po výlukové trase. Pro linku 33 bude platit výlukový jízdní řád, serveru Zlin.cz to uvedl mluvčí DSZO Vojtěch Cekota.

Ve čtvrti Mokrá budou pokračovat stavební práce na novém mostě přes Pasecký potok. Most bude proto pro silniční dopravu uzavřen. Autobusy linky 33 (označované jako 33w) se budou před uzavřeným mostem na konci ulice Stráže otáčet, vrátí se zpátky ulicí Mokrá II a tuto čtvrť opustí ulicí Klabalská I.

"Tato úprava nastane od úterý 3. dubna a potrvá až do konce školního roku. Kvůli nedostatečné šířce komunikací ve čtvrti Mokrá tudy budou moci projíždět jen kratší autobusy (o délce 10,5 metru). Na celé lince 33 bude od uvedeného data platit výlukový jízdní řád. Bude vyvěšen na zastávkách a zveřejněn na internetových stránkách dopravní společnosti i v celostátních elektronických informačních systémech," konstatoval Cekota.

Výlukový provoz ve čtvrti Mokrá platil v obdobném rozsahu už na podzim loňského roku. Přes zimní období byl nedokončený most jen provizorně zprůjezdněn a výluka přerušena. Chodci obcházejí staveniště nového mostu po provizorní lávce v blízkosti stavby.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam