Po střetu s vlakem skončil opilec v nemocnici. Vlak mu přejel prsty u nohou

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 12. 3. 2018 | Autor: TZ Policie ČR

ŽELECHOVICE NAD DŘEVNICÍ - O velkém štěstí může po sobotní návštěvě restaurace hovořit šestapadesátiletý muž z obce u Zlína. V sobotu kolem osmé hodiny večer mu přejel vlak jedoucí směrem do Otrokovic v Želechovicích nad Dřevnicí prsty u nohou. Se zraněním ho záchranáři převezli do nemocnice.

Muž vedoucí jízdní kolo chtěl přejít přes koleje v Želechovicích nad Dřevnicí poblíž železničního přejezdu. V jeho krvi ovšem v té době kolovalo velké množství alkoholu, který měl zřejmě na svědomí ztrátu jeho pozornosti. Nákladní vlak projíždějící v tu chvíli směrem do Otrokovic přejel opilému muži prsty u nohou. Zraněný zůstal ležet vedle kolejí, kde ho našla kolemjdoucí žena a přivolala záchranáře a ti následně policisty. Dechová zkouška u zraněného muže ukázala více než tři promile alkoholu. Přivolaní záchranáři ho převezli do nemocnice. Přesná příčina a okolnosti této události zůstávají v šetření dopravních policistů a policistů z Vizovic.

Tento muž neměl potíže s alkoholem rozhodně poprvé. Policisté ho už několikrát převáželi do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži, protože pod vlivem alkoholu chodil uprostřed vozovky nebo v silných mrazech seděl venku a ohrožoval tím svoje zdraví.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam