U zlínského Flipu ležela zraněná žena, kriminalisté prosí veřejnost o pomoc

Místo kde ležela zraněná žena (Foto: Policie ČR)Místo kde ležela zraněná žena (Foto: Policie ČR)
Místo kde ležela zraněná žena (Foto: Policie ČR)
Hasiči a policie 14. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští kriminalisté se od noci na sobotu zabývají neobvyklým případem zraněné mladé ženy, kterou našli návštěvníci zlínské diskotéky ležet poblíž vchodu. Žena skončila s těžkým zraněním v nemocnici a na nic si nepamatuje, serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

V noci z pátku na sobotu se jednadvacetiletá žena bavila společně se svými kamarádkami na diskotéce Flip ve Zlíně. Kolem půlnoci odešla ven, aby si mohla zakouřit, a od té doby už si nic nepamatuje. Přibližně v jednu hodinu ráno ji našla venku ležet jedna z návštěvnic diskotéky se zraněním hlavy. Zraněná žena příliš nekomunikovala, pouze řekla, že ji měl napadnout nějaký mladík. Záchranáři převezli mladou zraněnou ženu do nemocnice.

Policisté se nyní snaží zjistit, co přesně se v osudnou chvíli stalo. "Kriminalisté žádají návštěvníky zlínské diskotéky Flip v ulici Gahurova, kteří by mohli podat bližší informaci k okolnostem zranění mladé ženy, jež v noci na sobotu ležela asi 10 metrů od vstupu do budovy diskotéky, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158," podotkla Monika Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam