Škoda na vozech po srážce trolejbusu se sedmi osobáky byla vyčíslena na statisíce korun, policie hledá svědky

Foto: HZS ZK a Zlin.czFoto: HZS ZK a Zlin.cz
Foto: HZS ZK a Zlin.cz
Hasiči a policie 22. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN, OTROKOVICE - Policie stále řeší nehodu, při které v Otrokovicích řidič trolejbusu naboural sedm zaparkovaných aut. Strážci zákona hledají svědky, serveru Zlin.cz to sdělil policejní mluvčí Petr Jaroš.

Nehoda se stala v pondělí 19. března v 6.25 hodin v ulici Havlíčkova v Otrokovicích. "Zlínští dopravní policisté žádají veřejnost o spolupráci. Hledají nejen samotné cestující z ranního spoje trolejbusové linky číslo 2, kteří v době nehody byli ve voze, ale také případné svědky této události, tedy osoby, které v inkriminované době místem procházely či projížděly," upřesnil Petr Jaroš.

Video

Jak cestující z havarovaného trolejbusu, tak i ostatní svědci nehody se mohou policistům přihlásit prostřednictvím linky 158.

Při nehodě nebyl naštěstí žádný cestující zraněn. Řidiče trolejbusu, který pro Dopravní podnik Zlín - Otrokovice pracuje už řadu let, odvezla sanitka do nemocnice.

Podle policie byla škoda na vozech předběžně vyčíslena na téměř půl milionu korun. Proč přesně se nehoda stala, policie stále zjišťuje. Vše ale zatím nasvědčuje tomu, že za nehodu mohly náhlé zdravotní potíže šoféra. Tuto vyšetřovací verzi ale dosud policie oficiálně nepotvrdila.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam