Po psychicky nemocné ženě pátraly desítky lidí i vrtulník

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 11. 4. 2018 | Autor: Irena Frolová

NEDAŠOV - Náročnou pátrací akci mají za sebou policisté ze Slavičína. Hledali ztracenou psychicky nemocnou ženu (43) z Brna, která byla na návštěvě v Nedašově u svého o 11 let mladšího kamaráda. Do akce byl nasazen i vrtulník, serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Žena se od svého kamaráda rozhodla odejít kolem půlnoci, i když se jí v tom muž snažil zabránit. Když se ale nevrátila ani do následujícího poledne, začal ji muž společně se svým známým hledat v okolních lesích. Jelikož to nikam nevedlo, zavolal po několika hodinách na pomoc policii.

"Po psychicky nemocné ženě jsme začali okamžitě pátrat. Do akce bylo nasazeno několik policistů včetně policejních psovodů, hasiči z okolních obcí, v pátrání pomáhali také místní občané. Prohledávali jsme nádraží, zastávky, restaurace, chatové oblasti, louky i lesy. V podvečer začal ženu hledat ze vzduchu také policejní vrtulník," popsala pátrací akci Kozumplíková.

Kolem půl osmé večer přišla naštěstí pozitivní zpráva. Pohřešovanou ženu našel policista, který měl zrovna volno, na silnici vedoucí do obce Svatý Štěpán. Žena nebyla zraněná, byla však dezorientovaná. Lékařka rozhodla o jejím převozu do psychiatrické nemocnice, kam ji dopravili policisté z Valašských Klobouk.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam