Neznámý muž u vlakového nádraží přepadl ženu, zbil ji a pak i okradl

Pachatel (Foto: Policie ČR)Pachatel (Foto: Policie ČR)
Pachatel (Foto: Policie ČR)
Hasiči a policie 15. 4. 2018 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÝ BROD - Uherkobrodští policisté pátrají po neznámém muži, který u vlakového nádraží přepadl pětadvacetiletou ženu, surově ji zbil a pak okradl. Serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Milena Šabatová.

Událost se stala přesně před týdnem, uplynulou neděli 8. dubna ráno. Bylo krátce po páté hodině ráno, když žena v Uherském Brodě přešla lávku vedoucí na vlakové nádraží. Když se rozhlédla, kromě dvou mužů, kteří spolu komunikovali, na nádraží nikdo nebyl. Proto zůstala stát na schodišti lávky.

Během čekání na vlak si všimla, že jeden z mužů odešel. Druhý se vydal směrem k lávce. Po schodišti prošel kolem ní až na lávku. Tam se otočil a rychlým krokem scházel zpět. Když ji míjel, chytil její kabelku, kterou měla zavěšenou na rameni a snažil se ji ženě vytrhnout. Ta ale duchapřítomně kabelku chytila oběma rukama a chvíli se o ni s mužem přetahovala. Ten ale udělal něco, s čím žena nepočítala. "Levou rukou ji udeřil do obličeje tak silně, až spadla na zem. Zloděj se nakonec kabelky zmocnil. Nedaleko schodiště ji vysypal a jediné, co ho zajímalo, byla peněženka, ze které si vzal finanční hotovost," popsala útok Šabatová.

Vystrašená a zraněná žena zavolala svému známému, který pro ni přijel a vzápětí ji odvezl na policii, kde celou událost oznámila. Podle popisu se jedná o muže ve věku kolem třiceti let, vysoký byl asi 180 cm. Muž má protáhlý obličej, krátké tmavé vlasy. Na sobě měl oblečenou bílou mikinu s kapucí a výrazným nápisem na zádech v úrovni ramen a tmavou kšiltovku.

"V souvislosti s touto událostí žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže na fotografii. Své poznatky nám mohou sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158," dodala Šabatová.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam