Dvě nehody zkomplikovaly provoz ve Vsetíně

Foto: HZS ZKFoto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Hasiči a policie 14. 4. 2018 | Autor: TZ HZS ZK

VSETÍN - V průběhu dne vyjeli profesionální hasiči ze stanice Vsetín ke dvěma dopravním nehodám, které v daných místech po dobu šetření nehody a odstraňování poničených vozidel, komplikovaly průjezdnost v těchto ulicích.

První nehoda se stala krátce po deváté hodině dopolední. V ulici Poschla se srazila dvě osobní vozidla. Na místo byly vyslány všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Při nehodě byla zraněna jedna osoba, která skončila v péči záchranářů.

Hasiči po svém příjezdu provedli u obou aut protipožární opatření a zajistili je proti úniku provozních kapalin. Po zadokumentování nehody policisty odtáhli hasiči vozidla na kraj komunikace, aby nebránila v provozu. Poté uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a krátce před jedenáctou hodinou odjeli zpět na svou stanici.

Druhá nehoda se stala krátce před pátou hodinou odpolední v ulici Potůčky. Zde do sebe narazila tři osobní vozidla. Po nehodě zůstala vozidla stát přes celou šíři vozovky. Policisté proto v místě nehody řídili dopravu kyvadlově.

Hasiči po příjezdu na místo poskytli první pomoc jednomu z řidičů, který následně byl předán do péče záchranářům. Dále hasiči u všech vozidel provedli protipožární opatření. Po ukončení práce vyšetřujících policistů hasiči pomohli s odklizením nabouraných vozidel. Nakonec uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel, které byly rozházeny na velké části vozovky.

V sedm hodin večer se vrátili zpět na svou základnu.

Příčina obou nehod je v šetření policistů.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam