Zlínští úředníci vás provedou po městě, nabízí lidem radnice

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 16. 4. 2018 | Autor: Frolová Irena

ZLÍN - Líbí se Vám letošní rozkvetlý Zlín a chtěli byste vědět o nové výsadbě více, ptají se pracovníci zlínského magistrátu a zájemcům nabízejí společnou procházku s odborným výkladem. Server Zlin.cz o tom informoval referent úřadu Lukáš Fabián.

Pracovníci Odboru městské zeleně zlínského magistrátu pořádají ve spolupráci se zlínskou Semínkovnou vycházku po záhonech v centru města Zlína. Vycházka je určena všem milovníkům květin a zahradničení. Průvodci budou Zuzana Hegmonová, arboristka Odboru městské zeleně a Stanislav Pospíšilík, vedoucí pracoviště městské zeleně na Santražinách.

"Během procházky představíme zájemcům jarní květenu, ukážeme výsadbu nových cibulovin a představíme i plány nových květinových záhonů. Samozřejmě také odpovíme na dotazy. Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost a přijďte, vezměte s sebou své děti či rodiče, pozvěte kamarády. Seznamte se s lidmi, díky kterým Zlín na jaře vykvetl do krásy, pozval Stanislav Pospíšilík.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 26. dubna. Sraz je v 16 hodin u radnice. Vycházka se neuskuteční pouze v případě výrazně špatného počasí. O této situaci by byla zveřejněna informace na webu města. Počet účastníků není omezen.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam