V souvislosti s unikátním projektem 4Nature se ve zlínské zoo změnil systém vstupného

Foto: ZOO a zámek Zlín - LešnáFoto: ZOO a zámek Zlín - Lešná
Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná
Co se děje 19. 4. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Ve zlínské zoo začal platit zcela nový systém vstupného. Změna souvisí s unikátním projektem 4Nature, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí zlínské zoo Romana Bujáčková.

O unikátním projektu 4Nature, v rámci kterého Zoo Zlín jako první česká zoo nabídne návštěvníkům možnost rozhodnout, kolik peněz zoo věnuje na konkrétní ochranářský projekt, informoval server Zlin.cz už v úterý 17. dubna. V ten samý den také v zoo začal platit nový systém vstupného.

Nově návštěvníci zoo získají za vstupenku 4Nature dva žetony, každý v hodnotě jedné koruny. Ty pak prostřednictvím zábavných pokladniček věnují na „svůj" projekt ochrany zvířat v divočině. Součástí pokladniček s elektronickými počitadly budou i „měničky" pro výměnu mincí za další žetony.

V rámci nových změn zlínská zoo poprvé v historii nabídne školám celoroční snížené vstupné, poskytne množstevní slevy pro skupiny již od 40 osob, zatraktivní karty Zoo Zlín Family o zcela nové bonusy. „Součástí změn bude zavedení jarní a podzimní mezisezony, úprava cen pro letní sezonu a cen karet Zoo Zlín Family i zrušení individuální studentské vstupenky. Studentské vstupné bude i nadále platit v rámci školních skupin," upřesnila Bujáčková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam