Rybáři budou čistit břehy řeky Dřevnice, přivítají pomoc veřejnosti

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 19. 4. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Už v sobotu 21. dubna se Moravský rybářský svaz ve Zlíně zapojí do akce nazvané Čistá Dřevnice. Ve spolupráci s Povodím Moravy budou rybáři čistit břehy řeky Dřevnice od odpadků a přivítají i pomoc dalších dobrovolníků, server Zlin.cz o tom informoval mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

„Akce je určena pro naše dospělé členy, kteří jsou vázáni brigádnickou povinností, a také dětské členy rybářských kroužků, kteří chtějí svým dílem přispět k čistotě našich revírů. Vzhledem k dlouhému úseku, který chceme v sobotu vyčistit, budeme vděčni za každou pomoc i ze strany veřejnosti," vzkázal Michal Kočenda ze zlínského rybářského spolku.

Sobotní úklid břehů Dřevnice začíná od mostu v Malenovicích směrem do Tečovic, a dál po proudu k Otrokovicím. Sraz je v 8.00 hodin na takzvaném Tečovském mostě.

Pro účastníky akce budou zajištěny pracovní a ochranné pomůcky a drobné občerstvení. Rybáři doporučují brigádníkům coby ideální obuv gumáky, případně jinou vhodnou obuv. Z důvodu zajištění ochranných pomůcek je třeba svoji účast nahlásit nejlépe e-mailem posta@mrszlin.cz nebo telefonicky na čísle 605 111 084.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam