Během Zábavné neděle si lidé budou moci vyzkoušet golf, geocaching i práci saunérů

Ilustrační foto (Foto: Resort Valachy Velké Karlovice)Ilustrační foto (Foto: Resort Valachy Velké Karlovice)
Ilustrační foto (Foto: Resort Valachy Velké Karlovice)
Co se děje 17. 5. 2018 | Autor: Irena Frolová

VELKÉ KARLOVICE - Pestrý program pro celou rodinu plný zábavy s golfem, tradičními i netradičními sportovními aktivitami a dalším doprovodným programem připravil na neděli 20. května Resort Valachy ve Velkých Karlovicích. Tradiční Zábavná neděle (nejen) s golfem je určena především dětem, ale pobaví i jejich rodiče, server Zlin.cz o tom informovala mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.

Pro návštěvníky bude připravena nenáročná trasa s různými hrami a úkoly se startem a cílem u hotelu Horal. "Při plnění úkolů si účastníci zkusí golf s klasickými i speciálními dětskými holemi pod vedením zkušených golfistů, ale také třeba agility, geocaching, nordic walking, brazilské jiu-jitsu a dokonce i práci saunérů z Wellness Horal, pod jejichž vedením se návštěvníci naučí točit a mávat ručníkem jako při saunových rituálech," upřesnila Žáčková.

Nebude chybět ani oblíbený koutek deskových a edukativních her, Coqui hraní či oblíbená tombola. Registrace do zábavné trasy bude otevřena od 9.30 do 12.00 hodin.

K místu konání - golfovému hřišti a hotelu Horal - se dá dojet na kole po cyklostezce Bečva, takže kdo bude chtít, může spojit zábavu i s cyklistickým výletem.

Tipy na další rodinné akce Resortu Valachy:

  • 3. 6. Den dětí v parku Razulák
  • 10. 6. Pohádková cesta lesem
  • 16. 6. Bike Valachy s dětskými závody

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam