Obnova teracové podlahy v Baťově mrakodrapu provoz jídelny ani finančního úřadu nenaruší

Teracová podlaha ve 3. etáži v Baťově mrakodrapu (Foto: Zlínský kraj)Teracová podlaha ve 3. etáži v Baťově mrakodrapu (Foto: Zlínský kraj)
Teracová podlaha ve 3. etáži v Baťově mrakodrapu (Foto: Zlínský kraj)
Co se děje 24. 5. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Už brzy projde teracová podlaha v Baťově mrakodrapu ve Zlíně obnovou. Server Zlin.cz o tom informoval Jan Vandík z tiskového oddělení krajského úřadu.

Jednou z dílčích částí revitalizace budovy Baťova mrakodrapu, která se koná v letošním roce, je také obnova teracových podlah ve 3. etáži. Radní Zlínského kraje již ve veřejné zakázce vybrali firmu, která tuto obnovu provede. Práce by měly začít začátkem června.

„Obnova teracových podlah bude prováděna jak ve vstupním vestibulu ve směru od třídy Tomáše Bati, tak ve spojovací chodbě k rychlovýtahům. Provoz jídelny, ani podatelny finančního úřadu tím však nebude nijak zásadně omezen," sdělil hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

Obnova podlah si vyžádá náklady ve výši 3,025 milionu korun. Dokončena by měla být do 30. září. Celá revitalizace Baťova mrakodrapu potrvá nejpozději do konce letošního roku a vyjde na více než 80 milionů korun. Modernizace sídla krajského úřadu je rozdělena do šesti samostatných částí.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam