Martinové v jarní záři

Martin Marušák a Martin Břenek (Foto: TK Zlín)Martin Marušák a Martin Břenek (Foto: TK Zlín)
Martin Marušák a Martin Břenek (Foto: TK Zlín)
Sport 25. 5. 2018 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Do 11. listopadu, kdy oslaví své jmeniny, zbývá téměř půl roku, ale svátek si Martinové Marušák a Břenek udělali pěkně v květnu. Suverénně vyhráli úvodní turnaj deblů, který pro své členy a sponzory uspořádal Tenisový klub Zlín v areálu Na Vršavě.

Pořadatelé vyzvali k prověrce raně jarní tenisové formy mládí i zkušené bardy, režii měl na starost režisér a předseda TK Zlín Jan Macharáček. Ten zvládal organizovat a společně s nezdolným Petrem Polákem postupovat až do semifinále, pak už ale převzali taktovku mladí. 

Ve finále zvítězila dvojice Martin Břenek - Martin Marušák nad soupeři Janem Šenkeříkem a  Robertem Tomšů po oboustranně krásném představení 6:3.

Pro šéfa krajské sportovní rubriky Deníku Martina Břenka to byl další důkaz výkonnostního vzestupu, který by rád potvrdil za týden na mistrovství republiky novinářů v Pardubicích, odkud si už několikrát přivezl medaile.

Tam bude bojovat jak v singlu tak také v deblu, tentokrát ve dvojici s fotbalovým i tenisovým mistrem oborů Robertem Hečem, reportérem TV Prima. Ten jde mimochodem výkonnostně také hodně nahoru, je možné, že oba mladíci přivezou do Zlína další cenné trofeje.

Zlínský tenisový klub má letos připravenu spoustu akcí, na dvorcích se znovu představí naděje z celé republiky, otevřeno má i široká rekreační veřejnost z řad dříve i dříve než dříve narozených.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam