Kloboucký úřad získal titul Férový zaměstnavatel

Foto: Zlínský krajFoto: Zlínský kraj
Foto: Zlínský kraj
Co se děje 26. 5. 2018 | Autor: Frolová Irena

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – V šestém ročníku krajské ankety Férový zaměstnavatel zvítězil v kategorii nepodnikatelských subjektů Městský úřad Valašské Klobouky. Podrobnosti k této informaci sdělila serveru Zlin.cz mluvčí valašskokloboucké radnice Lenka Zvonková.

Titul získal za rozsah podpory, kterou směřuje ke svým zaměstnancům v oblasti slaďování pracovního a rodinného života, za realizované dobrovolnické projekty, aktivity pořádané pro rodiny zaměstnanců, rozvoj sociálních služeb a dalších. Anketu organizuje Zlínský kraj společně s Krajskou hospodářskou komorou.

"Valašskokloboucký městský úřad ve své praxi zohledňuje rovné příležitosti, umožňuje svým zaměstnancům přizpůsobení pracovní doby s ohledem na péči o děti či seniory v rodině, rozvíjí dobrovolnické aktivity a zprostředkovává rovněž zapojení do různých charitativních projektů. Díky spolupráci se spolky na pořádání kulturních a jiných akcí také podporuje místní komunitu a její soudržnost," sdělil k hlavním hodnoceným aspektům tajemník Karel Švach.

"Ocenění vnímáme jako pozitivní signál o tom, že jsme vnitřní kulturu a společenskou zodpovědnost organizace nastavili správně," dodala Eva Fialová, manažerka kvality městského úřadu.

Společně s klobouckým městským úřadem byly oceněny ještě tři firmy, a sice v kategorii do 50 zaměstnanců mmcité 1, a.s., do 250 zaměstnanců BRANO a.s., SBU Plasty, a mezi většími podnikatelskými subjekty pak Greiner Assistec, s.r.o.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam