Přivítejte léto s grilováním na terase na Horalu

Zdroj: Resort ValachyZdroj: Resort Valachy
Zdroj: Resort Valachy
Komerční sdělení 29. 5. 2018 | Zdroj: Zdroj: Resort Valachy

Léto je definitivně tady! Přivítejte ho tím nejpříjemnějším způsobem – posezením s cimbálovou muzikou a grilováním pod širým nebem v krásné přírodě Beskyd.

Na vyhlášené letní terase Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích, která je díky výborné krajové kuchyni, příjemnému posezení a výhledu do údolí oblíbeným cílem výletníků i cyklistů, chystají v neděli 3. června gurmánské zahájení letní sezóny.
To je nejen ideální tip na víkendový výlet, ale i příležitost zdržet se přes noc a užít si také relaxaci ve Wellness Horal. Hotel bývá během roku o víkendech plný, pro noc ze soboty 2. na neděli 3. června nabízí pár posledních volných pokojů.

Resort Valachy

Kuchaři pro nedělní grilování připravili nabídku zvěřinových specialit, jimiž je zdejší kuchyně vyhlášená. Těšit se můžete třeba na jelení hřbet marinovaný v džinu a rozmarýnu se švestkovou omáčkou, uzený srnčí hřbet na jalovci s dýňovým chutney a šťovíkem, kančí medailonky na špenátovém salátu nebo daňčí karbanátky na tymiánu.

 Ochutnat můžete i různé nové druhy zmrzlin včetně rarity – frgálové zmrzliny, novou nabídku vín nebo speciality z nového sezónního menu. Atmosféru zpříjemní cimbálová muzika Milana Mlčáka. Program bude probíhat od 11.30 do 16 hodin.
K prodloužení příjemného zážitku z výletu do Velkých Karlovic můžete přímo na Horalu využít nabídku posledních volných pokojů. Ubytování zahrnuje vedle snídaně a večeře také neomezený vstup do relaxačního centra Wellness Horal, což o tomto víkendu využijete skutečně bohatě.

Resort Valachy

V sobotu 2. června je totiž otevřeno v prodloužené otevírací době až do 24 hodin v rámci Saunové noci. A v neděli 3. června pak můžete využít Wellness Horal až do 22 hodin (běžně mají ubytovaní hosté tuto možnost jen do opuštění pokoje ve 12 hodin). Dobré jídlo i relaxaci si tak vychutnáte skutečně plnými doušky.
Nebo přijeďte až v neděli 3. června, pochutnejte si na grilovaných specialitách a zůstaňte až do pondělí 4. června. Pro tuto noc platí zvýhodněná cena Relaxační neděle.


Co všechno ještě můžete zažít na začátku června v Resortu Valachy Velké Karlovice?

1. 6. - Den dětí ve Wellness Horal (termální bazény pro děti za 1 Kč)
2. 6. - Turnaj rozhodčích na Golfovém hřišti Horal
3. 6. - Dětský den v parku Razulák
10. 6. - Cesta pohádkovým lesem u Galiku
16. 6. - Bike Valachy


Resort Valachy

 

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam