Zlatý střevíček obdrží ve Zlíně i Vášáryová a Hanzlík

Ilustrační foto (Foto: Zlin Film Festival)Ilustrační foto (Foto: Zlin Film Festival)
Ilustrační foto (Foto: Zlin Film Festival)
Kultura 1. 6. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlín Film Festival pomalu a jistě vrcholí, v pátek 1. června budou vyhlášeny vítězné filmy. Zlaté střevíčky si tentokrát odnesou Magda Vášáryová a Jaromír Hanzlík, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí festivalu Kateřina Martykánová.

Soutěžní část 58. ročníku Zlín Film Festivalu jde do finále. V pátek ve 20.00 hodin budou v Kongresovém centru slavnostně vyhlášeny nejlepší filmy, kterým budou uděleny Zlaté střevíčky a další ocenění. Zlaté střevíčky za přínos kinematografii získají také slovenská herečka Magda Vášáryová a český herec Jaromír Hanzlík. Slavnostní zakončovací ceremoniál bude možné zhlédnout v přímém přenosu na ČT art. "Za Magdu Vášáryovou cenu převezme dcera Hana Lasicová. Galavečer s tématem Filmy mého dětství budou moderovat Dana Morávková a Jan Čenský," upřesnila Martykánová.

V letním kině se bude v pátek promítat od 21.30 hodin snímek Ready Player One: Hra začíná. Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu.

V Koncertní zóně ENAPO vystoupí v 19.30 hodin oblíbená slovenská kapela Horkýže Slíže. Od 14.00 do 19.00 hodin bude nabitý program i na náměstí Míru. Zazní zde muzikálové písně, své umění předvede Daniela Pecinová (mistr světa para-pole dance), Josef Dressler (mistr světa biketrial), Oriana Dance a návštěvníci se mohou těšit i na Kazmu Kazmitche (internetového baviče).

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam