Koncert završí ohňostroj

„Muzikanti, hrajte…“ aneb Filharmonie pod širým nebem (Foto: Jiří Balát)„Muzikanti, hrajte…“ aneb Filharmonie pod širým nebem (Foto: Jiří Balát)
„Muzikanti, hrajte…“ aneb Filharmonie pod širým nebem (Foto: Jiří Balát)
Okno do kraje 6. 6. 2018 | Zdroj: Redakce

ZLÍN - V pondělí 11. června ve 20.30 hodin se na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU VE ZLÍNĚ uskuteční další ročník charitativního koncertu „Muzikanti, hrajte…“ aneb Filharmonie pod širým nebem.

Jako předskokan vystoupí kapela The Chargers z Kroměříže. Následně Filharmonie Bohuslava Martinů pod vedením dirigenta Jakuba Kleckera zahraje unikátní díla německého skladatele G. F. Händela - Vodní hudbu a Hudbu ke královskému ohňostroji. A právě ohňostroj také dotvoří atmosféru večera.
Charitativní koncert se koná pod záštitou krajské radní pro sociální záležitosti, neziskový sektor a rodinnou politiku Michaely Blahové a radního pro kulturu a památkovou péči Miroslava Kašného. Výtěžek z koncertu bude určen na podporu Potravinové banky ve Zlínském kraji. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na recepcích 14I15 Baťova institutu a v pokladně FBM v Kongresovém centru Zlín. Vstupné je 100 Kč, děti do 15 let zdarma. Při nepříznivém počasí se akce nekoná. Více na www.14-15.cz.

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam