V atriu hradišťské Hvězdy bude jazz-rockový koncert Projektu EF

Projekt EF (Foto: www.mkuh.cz)Projekt EF (Foto: www.mkuh.cz)
Projekt EF (Foto: www.mkuh.cz)
Co se děje 11. 6. 2018 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ, ZLÍN - Zlínská kapela Projekt EF, hrající autorskou instrumentální hudbu, která do sebe vstřebává vlivy jazzu, rocku i alternativy, vystoupí v pátek 15. 6. v Uherském Hradišti, informoval server Zlin.cz Jaromír Orel, mluvčí hradišťských městských kin.

Koncert, který se koná v rámci festivalu Hradišťské kulturní léto, se uskuteční od 20 hodin pod otevřeným nebem v atriu kina Hvězda Uherské Hradiště. Vstupné na něj bude dobrovolné.

"Vystoupení Projektu EF jsou výjimečné svou specifickou náladou, energií, spontánností a barevností hudebního vyjádření," přiblížil Orel.

Vznik kapely se datuje do roku 2002. Sestava si prošla různými peripetiemi od vokální fáze až po návrat k osobitému instrumentálnímu projevu. Současná sestava ve složení Václav Pospíšil - baskytara, Vladan Kubíček - bicí, Jiří Pospěch - kytara a Jiří Olšan - klávesy funguje od roku 2012. Toto složení poskytuje členům potřebnou svobodu a dává tak prostor vyniknout energii a spontánnosti vznikající přímo při hraní. Každý z muzikantů přináší svou invenci do konečné podoby skladeb a podílí se tak na nezaměnitelném rukopisu.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam