Během pouhých dvou hodin ukradl někdo rybáři věci za desítky tisíc korun

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 12. 6. 2018 | Autor: Irena Frolová

SPYTIHNĚV - Oči pro pláč zbyly rybáři (32), který se chtěl zúčastnit závodů ve Spytihněvi. Během dvou hodin, kdy pustil z očí uzamčené auto, mu z něj někdo ukradl rybářské vybavení v hodnotě 60 tisíc korun, serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Dvaatřicetiletý muž ze Zlína zaparkoval kolem 17. hodiny svoje vozidlo Škoda Octavia poblíž vodní nádrže v obci Spytihněv, kde se měly následující den konat rybářské závody. Z vozidla si vzal část rybářských potřeb a šel k nádrži nachystat si pomůcky na další den. Když se kolem 19. hodiny vrátil zpět k vozidlu, zjistil, že ze zavazadlového prostoru zmizela zbylá část rybářské výbavy v hodnotě téměř 60 tisíc korun, navíc ze sedadla spolujezdce někdo odcizil batoh s peněženkou, v níž bylo tisíc korun a veškeré doklady.

"Žádáme svědky, kteří si uplynulý pátek v době od 17.00 do 19.00 hodin všimli jakéhokoli podezřelého jednání u vozidla Škoda Octavia zaparkovaného ve slepé ulici poblíž štěrkovny Cemex v obci Spytihněv, aby se ozvali na telefonní číslo 725 292 344 nebo 602 187 910, případně na číslo tísňového volání policie – 158," podotkla Kozumplíková.

Za krádež hrozí neznámému pachateli až pětileté vězení.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam