Na zlínském náměstí se pojede oblíbený cyklomaraton

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 14. 6. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Milovníci sportovních výzev se v pátek 15. června mohou opět po roce zapojit do cyklomaratonu nazvaného Vydržíš co primátor! Serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Oblíbený cyklomaraton na schwinn cycling kolech odstartuje v 17.30 hodin, už o dvě hodiny dříve začne na náměstí Míru doprovodný program.

„Přijďte si zasportovat. Dáme si trochu do těla, čeká nás parádní atmosféra. A pokud to šlapání vydržím já, zvládnete to také," pozval k účasti primátor Miroslav Adámek. Vedle něj se akce zúčastní i další členové rady města.

Maraton se pojede na 3 x 50 minut, účastníci budou šlapat pod vedením zkušených instruktorů. „Zúčastnit se může opravdu každý, omezením je pouze počet kol. Kdykoliv bude možné si odpočinout, připravíme také občerstvení," sdělila spoluorganizátorka akce Martina Lerlová. Registrace účastníků je v recepci Sportcentra Maty, vratná záloha je 150 korun.

Co se týká doprovodného programu, v 15.30 hodin zahraje kapela Dunde a friends, v 16.45 hodin se představí Rytmus Zlín (streetdance) a sportovní klub P+K (sportovní aerobic) a během celého odpoledne se mohou děti zapojit do nejrůznějších sportovních aktivit.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam